Rodzaj przesyłki Przelew/Płatność online Płatność za pobraniem
Paczkomat Inpost 11 zł 15 zł
Kurier Inpost 14 zł 20 zł
Kurier DPD -- --
Kurier DHL 20 zł 25 zł

Realizacja zamówień odbywa się w kolejności ich wpłynięcia. Średni czas realizacji zamówienia dla Produktów dostępnych w ofercie wynosi do 2 dni roboczych.

Zamówienia złożone po godzinie 14.00 lub w dni wolne od pracy są traktowane jak złożone następnego dnia roboczego.

W przypadku braku dostępności części zamówienia, Klient zostanie poinformowany telefonicznie lub przez e-mail. Klient ma możliwość wyboru sposobu realizacji zamówienia: częściowa realizacja, wydłużenie czasu oczekiwania, anulowanie całości zamówienia lub wybór Produktu zamiennego.

Jeśli zamówienie zawiera kilka Produktów o różnej dostępności i ma być dostarczone w jednej przesyłce, termin realizacji będzie zależał od czasu skompletowania ostatniego Produktu, chyba że ustalono inaczej z Klientem.

Po otrzymaniu przesyłki, Klient powinien dokładnie sprawdzić stan opakowania i zawartość. W razie uszkodzeń lub innych nieprawidłowości, Klient powinien sporządzić protokół ze szkody w obecności kuriera i zawiadomić Sprzedawcę.

Istnieje możliwość odbioru osobistego zamówienia w punkcie stacjonarnym w Warszawie, po potwierdzeniu przez Sprzedawcę przygotowania Produktów do wydania. Adres punktu to ul. Korkowa 59, 04-519 Warszawa. Odbiór możliwy jest w dni robocze w godzinach od 8.00 do 17.00.